Już 15 000 samochodów sprzedanych w ramach programu Peugeot Używany Gwarantowany

Peugeot Używany Gwarantowany to ogólnoświatowy program samochodów używanych przygotowany i prowadzony przez markę Peugeot. W Polsce sieć partnerów PUG tworzy obecnie 27 dealerów, spełniających restrykcyjne kryteria wymagane do prowadzenia tej działalności. Celem programu jest nie tylko dostarczenie klientom wysokiej jakości samochodów używanych, ale także związanych z tym wartości, jak: zaufanie, pewność i "spokojna głowa". Są one zapewnione poprzez gwarancję marki Peugeot wraz z 24-godzinnym serwisem assistance oraz certyfikat jakości pojazdu DEKRA.

8 grudnia 2011 r. w salonie firmy LIDER w Wojniczu k. Tarnowa miała miejsce uroczystość wydania klientowi 15-tysięcznego samochodu sprzedanego w Polsce w ramach oficjalnego programu Peugeot Używany Gwarantowany. Jubileuszowym autem była grafitowa 207-ka sprowadzona do Polski w ramach importu samochodów używanych prowadzonego przez Peugeot Polska.

Szczęśliwym nabywcą "15 000" okazał się Pan Józef Bieniek z miejscowości Zabrzeż k. Nowego Sącza, który powiedział m.in.: "Bardzo się cieszę, że samochód, który zakupiłem, okazał się tym 15-tysięcznym. Było to dla mnie duże zaskoczenie i zarazem wyróżnienie. Brałem pod uwagę także zakup nowego auta i wahałem się pomiędzy dwoma markami. Ostatecznie wybór padł na Peugeot 207 oferowany w programie Peugeot Używany Gwarantowany. Zadecydował o tym szeroki program gwarancyjny i potwierdzenie jakości samochodu certyfikatem niezależnej firmy DEKRA. Nie bez znaczenia był również piękny, metalizowany kolor mojego auta. Życzę firmie Peugeot sprzedaży kolejnych piętnastu tysięcy samochodów używanych ".

Samochód został przekazany w obecności pana Jacka Gieca, szefa działu samochodów używanych Peugeot Polska oraz właściciela salonu w Tarnowie, pana Józefa Sowy. Auto zostało dodatkowo wyposażone w oryginalne akcesoria marki Peugeot. Firma Lider Tarnów zaoferowała także bezpłatny pierwszy przegląd samochodu. Nie obyło się oczywiście bez jubileuszowego tortu oraz tradycyjnej lampki szampana.

© 2011 Peugeot Polska, Peugeot.pl